Stef

Stiekem ben ik een beetje verliefd op Stef. Bij alles wat hij zegt, hang ik aan zijn lippen.
De eerlijkheid gebied te zeggen dat ik languit op de bank lig. Man is afgehaakt en luistert een podcast. Man telt af hoeveel Avondetappes er nog zijn. Hij telt niet eens. Hij is onverschillig.

Ik heb geen interesse in de etappe van vandaag. Stef zit aan tafel en hij is mijn allrounder van de dag.
Zijn analyse is nog beter dan anders. Het sterrenstof van winnaar Matthews. Poëtisch. En dat Pogacar zich verveelt. Touché.
Stef ziet er blij uit als hij daarover praat. En dan die grote verwonderde ogen erbij.
Ik wil een dag met hem meelopen in de Tour en veel intelligente vragen stellen. Maar ik praat nooit met iemand over wielrennen. Dus dan ga ik stamelen.

Wat heeft dit met de Tour de France Femmes te maken?
Niets.
Ik hoop hem bij de vrouwen ook weer te zien of te horen. Achter de finishlijn of aan tafel bij de Avondetappe. En ik gun de vrouwen die koersen ook een analist als deze. Een Stefanie.


Van zondag 24 juli: De kasseien van Parijs

*Ik weet nu dat Danny Nelissen en Roxane Knetemann de Tour de France Femmes van commentaar voorzien. Later meer …

5 gedachtes over “Stef

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s